top of page

Sorbet arbuzowy z dodatkiem truskawek z wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H 100s

Na zakup wyciskarki wolnoobrotowej Hurom zdecydowałam się niespełna rok temu, kiedy mój synek skończył rok. Sklepowe soki nie odpowiadały mi składem.


Opierając się na opiniach bliskich mi osób, przeszukując setki stron internetowych z recenzjami i opiniami zdecydowałam się na zakup wyciskarki Hurom. Już po pierwszym wyciśniętym soku okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. :)


We współpracy z marką Hurom miałam możliwość aktualnie przetestować kolejną wyciskarkę. Jest to to jeden z najnowszych modeli wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H 100S.

Z wyciskarki przygotowałam pyszny sorbet arbuzowy z dodatkiem tryskawek. Jego przygotowanie jest dziecinnie proste i szybkie. Sorbet wyszedł rewelacyjny.


Składniki:


  1. Arbuz 1 kg

  2. Truskawki 300 g

  3. Sok z połowy cytryny

* opcjonalnie miód


Przygotowanie:

Arbuza obrać ze skóry, wypestkować, pokroić na kawałki ok 2 cm. Truskawki odszypułkować. Owoce włożyć do zamrażalnika na ok. 6 godzin.

W zależności od owoców sorbet może być mniej lub bardziej słodki. Gotowe lody możemy dosłodzić miodem i dokładnie wymieszać.


Sorbet jest gotowy do podania! Smacznego 😊 Po tym czasie przełożyć do miski i skropić sokiem z cytryny. W wyciskarce umieszczamy filtr do lodów i naprzemiennie wkładamy arbuza i truskawki.109 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page